Project Description

İdeal Yaşam Alanları Limited Şirketi, Dubai İnşaat Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni satın alarak, Dubai İnşaat’ın geliştirmekte olduğu Deniztepe Evleri Projesini tamamlamıştır.

30.000 m²’lik bir alan üzerinde kurulu Deniztepe Evleri’nde, sağlıklı, eğlenceli bir yaşam sizi bekliyor. Üstelik burada ihtiyaçlarınız için gerekli olan her şey düşünüldü.

 

Deniztepe’de Yaşam

“Hayatım değişti!”

Duyunca hiç inandırıcı gelmiyor, değil mi? Ama bir düşünün: Sabah, hava serin; pencerelerinizi açıyorsunuz, odanıza tertemiz bir hava doluyor. Toprağın kokusunu içinize çekerken kuş cıvıltılarıyla gün başlıyor. Bütün bunların karşısında bir an “Uyandım mı? Yoksa uyuyor muyum?” diye düşünüyorsunuz.

Balkon kapısından terasa çıkıyorsunuz. Önünüzde Marmara Denizi, boylu boyunca uzanıyor. Derin bir nefes alıp etrafa şöyle bir bakıyorsunuz.

Birazdan inip havuza girebilir, eşiniz ve çocuklarınızla çimlerin üzerinde serilip güneşlenebilir ya da yapabileceğiniz onlarca şeyden birisini seçmek için terasınızda düşünmeye devam edebilirsiniz.

Şimdi, bir kez daha düşünün. Güne böyle bir sabahla başladığınızda hayatınız şimdikine göre değişmiş olmaz mı?

 

Deniztepe Evleri’nde Sosyal Tesisler

Sporu bir oyun, bir yaşam biçimi haline getirenler için tenis kortundan, açık yüzme havuzuna, basketbol sahasına kadar tüm spor olanakları burada. Henüz faaliyete geçmemiş olmakla birlikte kapalı yüzme havuzu, fitness salonu…

Sağlıklı bir yaşamı önemseyenler, spor alternatiflerini Deniztepe Evleri Sosyal Tesisleri’nde bulabilecek. Sosyal tesisler için bulunan sauna salonu da formda kalmak isteyenlerin gözde tercihi olacak.

 

Deniztepe Evleri’nde Çocuklarınız Güvende

Çocuklarınız için son derece güvenli oyun alanları, parkları bulunan Deniztepe Evleri’nde siz 19.000 m²’lik yeşil alanlarda güvenle yürüyüş yapabileceksiniz. Çocuklarınız parklarda istedikleri gibi koşup oynarken siz, 7 gün 24 saat güvenlik sistemiyle korunan bir sitede yaşamanın huzurunu yaşayacaksınız.

 

Konforlu, Güvenli Yaşam

Deniztepe Evleri, site içerisinde olduğu kadar villanızın içinde de yüksek yaşam standartları sunuyor. Kombi, renkli PVC pencereler, salonda şömine, balkon, terasta barbekü, çelik kapı, villanızın standart özellikleri arasında yer alıyor. B tipi villalar dışında her villanın özel bahçesi bulunuyor. Hemen hemen her villanın deniz manzarasına sahip olması da Deniztepe Evleri’nin ayrıcalığını ortaya koyuyor.

Beylikdüzü sahilinde, 120 villadan oluşan Deniztepe Evleri’nde güven içinde yaşamanız için 24 saat özel güvenlik sistemi bulunuyor. Ayrıca Deniztepe Evleri’nde bulunan henüz kullanıma açılmamış olan 52 araçlık kapalı ve 156 araçlık açık otopark ile araçlarınız da güvende.